امروز اولین روزِ باشگاه رفتنم بود، خوشحالم، و راضی ام از خودم، امیدوارم راضی بمونم، این بار بدنسازی رو نه فقط به امیده چاق شدن بلکه برای داشتن یه جسم سالم تر شروع میکنم و ادامه میدم تا روزی که زنده ام ، چنتا درس مهم به خودم دادم این چن روز: 1. خودمو رو با هیچ چیز و هیچ کس تحت هیچ شرایطی مقایسه نکنم چون این نوع مقایسه واقها مضحک و عبث هستش 2. وقتمو صرفاً برای فعالیت هایی صرف کنم که در راستای هدف هامه 3. من همین الان ایده‌آل ترین و کافی ترین ام در نوع خودم برای رسیدن به هدف های بزرگم، هدفایی که عمیقاً باور دارم لایقشونم  4.مثبت نگر بودن قدرتِ اینو داره که دنیامو تغییر بده 5. Without great solitude no serious work is possible.

چنتا کاری که اینروزا بش فکر میکنم؛ 1.تدریس خصوصی زبان به مبتدی ها درحالی که اصولش رو نمیدونم و دنبال یه دوره آموزشیِ آنلاینِ خوبم2. دوباره ثبت نام کردن کلاس زبان 3.انجام پروژه دانشگام که هنو هییچ کاری نکردم واسش و آخر آذر ددلاینشه 4. به فوتبال فری‌استایل هم فکر میکم و نمیدونم چجوری تایممو خالی کنم براش اما میدونم که باید براش تایم خالی کنم چون عاشقشم و آدم وقتی یه چیزیو وااقعا از ته دلش بخواد یه تایمی هم برای انجامش پیدا میکنه، من میتونم، فقط نیاز به یه برنامه ریزی دقیق دارم، بدون وقت تلف کردن 5. سامرایز اِستوریم هم مونده که اتفاقاً اینم تا آخر آذر بیشتر وقت نداره 6. کتابِ گرامر استاد سلیمی کلی عقبم از تمرینا بسکه تند تند تدریس میکنه تقریبا تمرینای دو چپتر رو نصفه و ناقص انجام دادم و خیلی به ضررمه و باااید یه تایمی بذارم براش، تقریبا دو روز زمان میبره

خیلی خستم، خسته‌ی چشمی و جسمی :) پ شب بخیر.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها